Menu
poniedziałek, 23 maja 2016

III Forum Młodych Przyrodników. Rolnictwo. Żywność. Zdrowie.


Przebrał się człowiek za studenta. Wsiadł w auto. I pojechał. A... wcześniej 'troszke' popracował.

Konferencja nie należała do szczególnie istotnych z punktu widzenia dietetyki. Ale dla mojej osoby była najważniejsza! Moja pierwsza wojna! Mimo przeciwności losu - uczestniczyłam w niej! Dla mnie - wygrałam!

A TAK OGÓLNIE... DOSTALIŚMY WYRÓŻNIENIE! ...chyba serio jesteśmy nieźli ;-)Zrobiłam selfie z posterem! No bo jak to tak, bez pamiątki... A tak, kiedyś ścianę gabinetu tymi zdjęciami wykleję... albo przynajmniej sprawię sobie taki mini albumik na pamiątkę - jakim to człowiek nie był studenciakiem - pracoholikiem!

O dziwo, myślałam, że odpowiadanie przed dwiema komisjami w Poznaniu, będzie najbardziej maglującym w jakim dane mi będzie uczestniczyć na konferencjach, a jednak! U nas w Lublinie - starają się bardziej! ;-D


III Forum Młodych Przyrodników
ROLNICTWO ŻYWNOŚĆ ZDROWIE
Wydawca Stowarzyszenie Studentów Nauk Przyrodniczych
ISBN 978-83-939764-3-012 komentarzy:

 1. Gratuluję wygrania ,,wojny" i dostania wyróżnienia ;)Studiujesz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie? Jestem tu pierwszy raz stąd takie pytania, a na studia wyjeżdżam do Lublina i wciąż nie wiem jakie miejsce wybrać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie wygrana! Tylko Wyróżnienie, wygrałyśmy 3 miesiace temu w Poznaniu :)

   Tak, na UP i bardzo sobie chwalę uczelnię :))

   Usuń
  2. Wiem wiem, ale jak mówiłaś wygrałaś dla siebie :) Napisałam już u siebie, ale wspomnę jeszcze raz. Chcę studiować albo psychologię albo dietetykę i zastanawiam się czy warto studiować dietetykę na UP. Chyba teraz poważniej się nad tym zastanowię :)

   Usuń
  3. szczerze mówiąc najlepiej studiować jedno i drugie :D albo wybrać jedno i machnąć podyplomowe z psychodietetyki (jak ja :P) :)

   Usuń
  4. O tym nie pomyślałam. Dziękuję za radę :) Zobaczymy jak to będzie, jak znam siebie to znowu coś wymyślę :D

   Usuń
  5. a widzisz! :D Przydałam się na coś :D hihi :P

   Usuń
 2. Patrycjo moja droga Ty się nie przydajesz. Ty jesteś po prostu niezbędna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łechtacie moją próżność!! :D :P

   Usuń